O nas

Niezawodne części

Firma Euro-Części Wózki Widłowe Warszawa jest liderem w sprzedaży i dystrybucji części do widlaków wiodących marek. Naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone produkty uznanych europejskich producentów objęte gwarancją. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz aktualizowana na bieżąco wiedza pozwala nam każdego dnia pomagać w dokonaniu najlepszego wyboru podzespołów do posiadanego wózka widłowego.

Najlepsze wózki widłowe

Oprócz najwyższej jakości części oferujemy również same wózki widłowe oraz paletowe nowe i używane. Dzięki temu każdy klient niezależnie od budżetu, jakim dysponuje znajdzie w naszej ofercie sprzęt odpowiedni do swoich potrzeb.

Serwis to podstawa

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy także doświadczony serwis, który dokonuje napraw widlaków we wskazanym miejscu. Na życzenie dokonujemy również adaptacji silników spalinowych na paliwo gazowe, dzięki czemu codzienna eksploatacja wózka widłowego jest bardziej ekonomiczna.

Bez cienia wątpliwości możemy powiedzieć, że w naszej firmie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć, wyposażyć i serwisować swój tabor transportu wewnętrznego. Nie musisz mieć wiedzy na ten temat, ponieważ my Ci ją przekażemy. Jesteśmy po to, abyś Ty działał skutecznie i na korzyść swojego przedsiębiorstwa.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO WÓZKÓW

W ofercie naszej firmy znajdziecie wózki widłowe – nowe i używane – ale także części zamienne do zachodnich, japońskich, chińskich, polskich wózków widłowych. Prowadzimy także naprawy oraz serwis sprzętu. Oferta Euroczęści obejmuje serwis i naprawę części wózków widłowych, a także montowanie dodatkowego osprzętu, np. – widły, pługi do odśnieżania, przedłużki wideł, szufle hydrauliczne, widły do palet, maszty HI-LO lub dociskacze.