Sprzedawca i dystrybutor wózków widłowych – firma Euro Części z Gliwic

Różne rodzaje wózków widłowych dostosowanych do poszczególnych zadań to specjalność naszej firmy. Zajmujemy się sprzedażą zarówno całych maszyn, jak i poszczególnych części. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy liderem w sprzedaży i dystrybucji części do widlaków cenionych marek. Oferujemy tylko sprawdzone towary uznanych europejskich producentów, które są objęte gwarancją. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz aktualizowana na bieżąco wiedza pozwalają nam każdego dnia pomagać w dokonaniu najlepszego wyboru podzespołów do danego pojazdu.

Oprócz najwyższej jakości części do wózków widłowych oferujemy także różne rodzaje widlaków oraz wózków paletowych. Proponujemy modele zarówno nowe, jak i używane. Dzięki temu każdy klient niezależnie od budżetu, jakim dysponuje, znajdzie w ofercie sprzęt odpowiedni do swoich potrzeb.

Do dyspozycji klientów oddajemy także doświadczony serwis, który dokonuje napraw wózków we wskazanym miejscu. Na życzenie przeprowadzamy również adaptacje silników spalinowych na paliwo gazowe. Dzięki temu codzienna eksploatacja pojazdu jest bardziej ekonomiczna.

Zapewniamy wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć, wyposażyć i serwisować flotę pojazdów do transportu wewnętrznego. Nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy na ten temat, ponieważ udzielimy wszystkich szczegółowych informacji. Skupiamy się na tym, żeby pomóc klientowi działać skutecznie i na korzyść swojego przedsiębiorstwa.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO WÓZKÓW

W ofercie naszej firmy znajdziecie wózki widłowe – nowe i używane – ale także części zamienne do zachodnich, japońskich, chińskich, polskich wózków widłowych. Prowadzimy także naprawy oraz serwis sprzętu. Oferta Euroczęści obejmuje serwis i naprawę części wózków widłowych, a także montowanie dodatkowego osprzętu, np. – widły, pługi do odśnieżania, przedłużki wideł, szufle hydrauliczne, widły do palet, maszty HI-LO lub dociskacze.