Rolki i koła do wózków

Rolki i koła poliuretanowe

euro części

Rolki nośne i koła poliuretanowe do wózków widłowych

W naszej ofercie znaleźć można pełny wybór kół wykonanych z poliuretanu przeznaczonych zarówno do elektrycznych, jak i ręcznych wózków widłowych. Wysokiej jakości rolki nośne składają się z metalowej piasty pokrytej wybranym materiałem np. poliuretanem, vulkollanem, stellaną czy gumą.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje również regenerację kół do wózków widłowych.

Oferujemy koła w całości wykonane z tworzywa poliamidowego (nylonu). Wózki z tego typu kołami są łatwiejsze w manewrowaniu, ponieważ nylon zmniejsza opory toczenia.

Natomiast koła wykonane z vulkollanu gwarantują widlakom elektrycznym nie tylko pewny napęd, lepszą przyczepność i parametry cieplne, ale również ochronę posadzki, po której się poruszają. Dzieje się tak dlatego, że materiał ten nie brudzi powierzchni.
Polecamy w sprzedaży także koła podporowe zarówno z widelcem jak i bez a także części zamienne do zestawów kołowych takie jak osie, pokrywy, łożyska itp.

Niezależnie od technologii, w jakiej wytworzone są rolki oraz koła zawsze są one najwyższej jakości, dzięki czemu ich przebiegi między kolejnymi wymianami są długie.

 

Prawidłowy dobór rolek oraz kół

Aby dobrze dobrać koła i rolki do wózka widłowego należy znać markę oraz model posiadanego sprzętu. Ponadto ważne są również wymiary kół zewnętrznych (szerokość * średnica zewnętrzna * średnica osi) i to, czy mamy do czynienia z rolkami pojedynczymi (singiel) czy podwójnymi (tandem).

Dodatkowo, jeśli wózek pracuje na śliskich powierzchniach, warto zastosować koła wyposażone w bieżnik lub zabezpieczone odpowiednią powłoką, dzięki której widlak będzie pracował stabilnie. Oferowane przez nas koła z poliuretanu doskonale nadają się do wózków pracujących w warunkach chłodniczych.

euro części

SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO WÓZKÓW

W ofercie naszej firmy znajdziecie wózki widłowe – nowe i używane – ale także części zamienne do zachodnich, japońskich, chińskich, polskich wózków widłowych. Prowadzimy także naprawy oraz serwis sprzętu. Oferta Euroczęści obejmuje serwis i naprawę części wózków widłowych, a także montowanie dodatkowego osprzętu, np. – widły, pługi do odśnieżania, przedłużki wideł, szufle hydrauliczne, widły do palet, maszty HI-LO lub dociskacze.