Dodatkowy osprzęt do wózków widłowych

W kompleksowej ofercie naszej firmy znajdziesz różnorodny osprzęt do wózków widłowych, dzięki któremu widlak zyska nowe funkcjonalności. Ich zastosowanie znacząco poprawia sprawność pracy i wydajność każdego widlaka co docelowo wpływa na wyniki osiągane przez przedsiębiorstwo.

Szeroki asortyment w połączeniu z najwyższą jakością wykonania oferowanego osprzętu z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i użytkowników.

Jeśli zaistnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie profesjonalnie przygotować określony osprzęt do odbioru przez inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wykonanie osprzętu w innych wymiarach niż standardowe podane poniżej jest możliwe po uprzednim uzgodnieniu tego z wykonawcą.

Widły

W ofercie posiadamy widły do wózków widłowych w wersji klasycznej, jak również antyelektrostatyczne i antypoślizgowe. Wszystkie wyprodukowane według obowiązujących norm FEM tz II, III, IV i V klasy w podgrupach A i B. Jednakże możemy przygotować widły niestandardowe według wymiarów i wymagań klienta. Widły najczęściej mocowane są na haki, śruby lub sworznie zależnie od modelu wózka widłowego, jakim dysponujesz.

euro części
euro części

Przedłużki wideł

Przedłużki wideł do wózka widłowego najczęściej dostarczane są o długości 2000 mm. Natomiast dostępne są standardowo nasady od 1600 mm do 2400 mm co 200 mm. Inne długości na specjalne życzenie również są dostępne.

euro części
euro części

Widły do palet

Stosowane są do transportu pionowego palet z wykorzystaniem haka żurawia lub suwnicy.

euro części
euro części

Dociskacze

Wykorzystywane w celu dociśnięcia i bezpiecznego przewiezienia materiału na wózku. Producent zapewnia spełnienie wymagań normy PN/M-06521 w zakresie projektowania, normy PN/M-84702 w zakresie ogólnych badań i wymagań oraz normy ISO 2328.

euro części

Karetki przesuwne

Niezbędne do dokładnego ułożenia materiału transportowanego z wykorzystaniem wózka widłowego lub paletowego.

euro części

Ostrogi

Stosuje się je w transporcie materiałów, które są w kręgach lub zrolowane. Ostrogi zawiesza się na płycie czołowej wózka, wykorzystując do tego tuleje lub zaczepy. Ich standardowa długość liczona jest od L: 1000 mm. Dodatkowo oferujemy również trzpienie przeznaczone do transportu dywanów oraz wykładzin charakteryzujące się małą średnicą, zwiększoną długością przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wytrzymałości.

euro części
euro części

Pazury dociskowe

Dzięki ich zastosowaniu przewożenie wózkiem widłowym takich ładunków jak rury czy bale drewna jest proste, stabilne i bezpieczne.

euro części

Platformy robocze

Wykorzystuje się je do prac montażowych prowadzonych na mniejszych oraz większych wysokościach.

euro części
euro części

Pługi do odśnieżania

Pługi, które posiadamy w naszej ofercie, charakteryzują się zmienną stroną odkładu śniegu oraz pełnym zabezpieczeniem przed uszkodzeniem odśnieżanego podłoża.

euro części
euro części

Szufle hydrauliczne

Tego rodzaju akcesoria wykorzystywane są zarówno do bezpiecznego transportu materiałów sypkich, jak i do odśnieżania terenu. Na zamówienie oferujemy szufle o różnych pojemnościach.

euro części
euro części

Maszty Hi-Lo

Tego rodzaju maszty dają możliwość pracy w niskich pomieszczeniach takich jak np. wagony kolejowe. Dzięki temu, iż posiadają duży wolny skok wideł, można bezpiecznie unosić ładunki na wysokość do 1460 mm bez dodatkowego wysuwania masztu.

Maszty Triplex

Wykorzystywane są najczęściej w magazynach wysokiego składowania oraz miejscach, gdzie trzeba unosić ładunki na znaczną wysokość dochodzącą do 4,5 metra.

Wysięgniki z hakiem

Najczęściej stosowane w różnego rodzaju pracach transportowych oraz przeładunkowych.

euro części

Trawersy

Pozwalają na bezpieczny i sprawny transport elementów o dużej szerokości własnej.

euro części

Uchwyty z hakiem

Uchwyt mocowany na widłach to nieoceniona pomoc podczas działań związanych z przeładunkiem oraz transportem.

euro części
euro części

SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO WÓZKÓW

W ofercie naszej firmy znajdziecie wózki widłowe – nowe i używane – ale także części zamienne do zachodnich, japońskich, chińskich, polskich wózków widłowych. Prowadzimy także naprawy oraz serwis sprzętu. Oferta Euroczęści obejmuje serwis i naprawę części wózków widłowych, a także montowanie dodatkowego osprzętu, np. – widły, pługi do odśnieżania, przedłużki wideł, szufle hydrauliczne, widły do palet, maszty HI-LO lub dociskacze.