Używane wózki widłowe

Poza szeroką ofertą nowych widlaków w naszej firmie można zakupić również używane wózki widłowe pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu Klienci zyskują pewność, że mimo zakupu używanego sprzętu, ten będzie cechował się niezawodnością i bezawaryjną pracą przez wiele lat.

Używane wózki widłowe są alternatywą dla tych, którzy mają ograniczony budżet bądź z innych przyczyn nie chcą inwestować w nowy sprzęt. Warto przy tym pamiętać, że używane widlaki, przy odpowiednim serwisie oraz konserwacji, będą służyły przez wiele lat w danym przedsiębiorstwie.

Konkurencyjna cena tego rodzaju sprzętów w połączeniu z wysoką jakością staje się sposobem na restrukturyzację przedsiębiorstwa oraz zwiększenie jego wydajności, przy jednoczesnym poniesieniu jedynie koniecznych, stosunkowo niewielkich, kosztów. Kupując u nas używany sprzęt, można wyposażyć go w nowe widły do pojazdów, a także dodatkowe akcesoria do widlaków, które zwiększą komfort korzystania z maszyn.

Wśród nich znajdują się m.in. szufle hydrauliczne oraz przedłużki wideł do wózka widłowego. Każdy sprzęt można dostosować do potrzeb danego przedsiębiorcy oraz charakteru prowadzonej przez niego działalności. W każdej chwili Klienci mogą sprawdzić, jaki sprzęt używany znajduje się w naszym asortymencie.

Zobacz również: wózki widłowe paletowe

euro części

SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO WÓZKÓW

W ofercie naszej firmy znajdziecie wózki widłowe – nowe i używane – ale także części zamienne do zachodnich, japońskich, chińskich, polskich wózków widłowych. Prowadzimy także naprawy oraz serwis sprzętu. Oferta Euroczęści obejmuje serwis i naprawę części wózków widłowych, a także montowanie dodatkowego osprzętu, np. – widły, pługi do odśnieżania, przedłużki wideł, szufle hydrauliczne, widły do palet, maszty HI-LO lub dociskacze.