Regeneracja kół napędowych i nośnych

(poliuretanowych i pokrytych gumą)

Oferujemy również usługi obejmujące regenerację kół napędowych do widlaków, która przynosi znaczne oszczędności. Zamiast inwestować w nowe części, odnawia się te, które są zamontowane w danym wózku. Dzięki temu na długi okres zyskuje się bezawaryjny sprzęt, który spełnia swoją funkcję.

W praktyce regeneracja kół napędowych i nośnych odbywa się w następujący sposób:

  1. Klient dostarcza do firmy Euro Części zużyty sprzęt.
  2. Profesjonaliści zatrudnieni w naszej firmie zdejmują z kół powłokę poliuretanową.
  3. Na sprzęt nakłada się nową powłokę, która przywraca funkcjonalność i estetyczny wygląd.

Ilość powłoki, jaką należy ponownie nałożyć, jest ściśle określana przez producentów wózków widłowych, jak i samych kół poliuretanowych. Materiałem, który najczęściej wykorzystujemy podczas pracy, jest poliuretan o twardości zbliżonej do tej na oryginalnych kołach, czyli 92-95 stopni w skali Shore.

W naszej ofercie znajduje się także wysokiej jakości gotowe ogumienie do wózków widłowych, które umożliwia zachowanie odpowiedniej przyczepności wózka do nawierzchni, po której się porusza.

Co ważne jako jedna z nielicznych firm na rynku wykonujemy również regenerację kół oraz opasek pokrytych gumą. Wykorzystujemy w tym celu zarówno gumę w kolorze czarnym, jak i białym. Ta druga jest szczególnie polecana przedsiębiorcom, którym zależy na tym, by pojazdy podczas pracy nie pozostawiały widocznych śladów na powierzchni magazynowej.

Zobacz również: widły do wózków widłowych

Przed regeneracją

Po regeneracji

SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO WÓZKÓW

W ofercie naszej firmy znajdziecie wózki widłowe – nowe i używane – ale także części zamienne do zachodnich, japońskich, chińskich, polskich wózków widłowych. Prowadzimy także naprawy oraz serwis sprzętu. Oferta Euroczęści obejmuje serwis i naprawę części wózków widłowych, a także montowanie dodatkowego osprzętu, np. – widły, pługi do odśnieżania, przedłużki wideł, szufle hydrauliczne, widły do palet, maszty HI-LO lub dociskacze.