Regeneracja kół napędowych i nośnych

(poliuretanowych i pokrytych gumą)

Zakres oferowanych przez naszą firmę usług obejmuje także regenerację kół napędowych do widlaków. W praktyce odbywa się to tak, że z dostarczonego do nas zużytego koła zdejmujemy powłokę poliuretanową, po czym nakładamy nową. Jej ilość jest dokładnie określona zarówno przez producentów wózków widłowych, jak i samych kół poliuretanowych. Najczęściej wykorzystujemy poliuretan o twardości zbliżonej do tej na oryginalnych kołach, czyli 92-95 stopni w skali Shore.

Co ważne jako jedna z nielicznych na rynku firm wykonujemy również regenerację kół oraz opasek pokrytych gumą. Wykorzystujemy w tym celu zarówno gumę w kolorze czarnym, jak i białą, jeśli klientowi zależy, by koła nie brudziły powierzchni, po której porusza się widlak.

Przed regeneracją
Po regeneracji

SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO WÓZKÓW

W ofercie naszej firmy znajdziecie wózki widłowe – nowe i używane – ale także części zamienne do zachodnich, japońskich, chińskich, polskich wózków widłowych. Prowadzimy także naprawy oraz serwis sprzętu. Oferta Euroczęści obejmuje serwis i naprawę części wózków widłowych, a także montowanie dodatkowego osprzętu, np. – widły, pługi do odśnieżania, przedłużki wideł, szufle hydrauliczne, widły do palet, maszty HI-LO lub dociskacze.